WhatsApp

Diş İmplantları

Diş İmplantları

Diş İmplantı Nedir ?

Diş İmplantı kişiler diş kaybı yaşadığında yeni bir diş yapılabilmesi amacıyla çene kemiğinin içine yerleştirilen yapay diş köküdür. Çene kemiğine implant yerleştirildikten sonra çene kemiğine bağlanarak kemik ile implant kaynaşır. Yapay diş kökü çene kemiğine istenilen seviyede bağlandığında implantın üzerine kaplama dişler yapılarak işlem sonlandırılır. İmplant yapıldığında boşluğun yanında bulunan dişlerin küçültülmesine gerek yoktur.

 

  • Tedavi süreci implant kişinin ihtiyacına yönelik olduğu için kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Süresi 2 ay ve 1 yıl arası değişkenlik gösterebilir.
  • Operasyondan önce doktor tavsiyesi üzerine antibiyotik kullanımına başlanabilir.
  • Kliniğe tok gitmek önemlidir.
  • İşlem lokal anestezi ile gerçekleştirilir işlem sırasında ağrı ve acı olmaz.
  • İmplant bağladıktan sonra geçici dişler konur. 2-4 ay kalıcı diş yapımı için süre gerekir.

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWellTR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.