WhatsApp

Diş Tajlari

Diş Tajlari

Porselen lamina işlemi gülüş estetiği amacıyla en sık yapılan dental uygulamalardan biridir. Dişlerin dış yüzeyine ince bir aşındırma işleminden geçirildikten sonra uygulanan porselendir. Çok ince bir yapıya sahip, oldukça rijit yapılı, parlak ve transparan olan materyallerdir. Özel yapıştırma tekniği sayesinde dişin üzerine yapıştırıldığı andan itibaren çok güçlü ve kalıcıdır. Genel olarak rengi değişmiş, diş boyutlarının birbirinden farklı olduğu, ileri seviye olmayan diş çapraşıklığı durumunda, kırılma ve çatlama problemi olan dişlerde, diş aralıklarının kapatılması önerildiği dişlerde başarıyla uygulanan bir yöntemdir.

  • Uygulama öncesi tedavi sonucunda dişlerinin nasıl olacağı hastaya gösterilir.
  • Lamina süresi sabit porselenlere göre daha kısa sürede yapılır.
  • 2-3 seans süren işlemler sonucu 1 hafta içinde tedavi tamamlanabilir. Diş sayısına bağlı olarak maksimum 10 gün sürebilir.
  • Çay, kahve ve sigara kullanılabilir, leke problemi olmaz.

Işık geçirgenliği yüksek olduğundan en iyi estetik görünüme kavuşursunuz.

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWellTR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.