WhatsApp

Dudak Kaldırma Ameliyatı

Dudak Kaldırma Ameliyatı

Liplift, dudak ve burun arasındaki mesafenin fazla olması sebebiyle içe dönmüş, sarkmış ve/veya yaş aldıkça hacmi azalmış dudakların ameliyat ile yukarı kaldırılması işlemidir. Burun kenarlarından başlayan kesiyle dudağa doğru elips olacak biçiminde küçük bir deri parçasının alınıp üst dudağın dışarıya doğru döndürülerek daha dolgun bir dudak görünümünün ortaya çıkmasını sağlayan cerrahi işlemdir. Elde edilen sonuç tamamen kalıcıdır.

  • Lipliftte hafif sedasyon ve lokal anestezi yöntemi kullanılır.
  • Ameliyat için herhangi bir yaş sınırı yoktur.
  • Kısa süreli bir işlemdir ortalama 30 dakika ile 1 saat civarı değişmektedir.
  • 1-2 saatlik gözetimin ardından aynı gün taburcu olunur.
  • 3 gün boyunca bölgenin gerilmemesi açısından yumuşak besinler tüketilmesi önerilir.
  • İşlem sonrasında yaranın bakımı önem taşır. Su geçirmez bantlar ile bu sağlanır.
  • 5 gün ve 1 hafta aralığında bu bantlar çıkarılır ve öncesinde antibiyotikli kremlerle devamında da iz kremleri önerilir.
  • İşlemin sonucu bittiği andan itibaren belli olur.
  • Genellikle 7-10 günde yara tamamen iyileşmeye başlar.
  • İşlemden 3 ay sonra yara izleri çok daha iyi bir görünüme kavuşur.

 

Bwell Tr Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell tr olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.