WhatsApp

Gebelik Sonrası Rekonstrüksiyon

Gebelik Sonrası Rekonstrüksiyon

Genel olarak annelik estetiği işlemi  hamilelik döneminde ya da hamilelik sonrasında annelerin vücudunda açığa çıkan fiziksel değişimleri ele alır  kadınların hamilelikten önce sahip oldukları genç imaj görünümüne  geri dönmesini sağlar. Birkaç operasyonla tek paket halinde yapılan istenilen genç ve estetik görünüşe kavuşulmasını sağlar. Bu cerrahi işlem içersinde öğüs dikleştirme  karın germe ve karında bulunan yağ fazlalığını aldırma gibi işlemler kapsar.

Ameliyat genel anestezi altında yapılmaktadır.

Bu cerrahi operasyonu olan kişilerin hastanede yatış süresi işlemin tamamen kapsadığı türlere ve hastanın genel durumuna göre değişmektedir bu süreç 1 ile 3 gün arasındadır

 

Türleri arasında;

Meme dikleştirme ve büyütme: Emzirme döneminden sonra ortaya çıkan memelerde sarkma ve sönme olayı tamamen ortadan kaldırılır. Ve daha kozmetik estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Karın germe: Bu işlemde deri ve kas gerilir ve sıkılaştırılır, daha düz bir karına ve daha ince vücut hatlarına ulaşabilirsiniz.

Liposuction: Karın germe operasyonundan önce uygulanır ve karın sırt basen gibi yağ oranının fazla olduğu bölgelerde yağ alınımı yapılır

Labioplasti :  Gevşemiş vajinanın iç dudakların düzeltirilerek normal estetik görünümüne kavuşmasını sağlar.

 

 Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

  • Bu işlemden sonra ilk 2 hafta şişlik ve ağrılar olabilir. Bundan dolayı beslenme oldukça önemlidir ve fazla hareketli aktivitelerden uzak durulmalıdır. Bebekte dahil olmak üzere ağırlık kaldırılmamalıdır.
  • İşlem sonrasında mutlaka hekimin reçete ettiği ilaçlar kullanılmalıdır.
  • Estetiğin süresini uzatmak ve bir ömür boyu kullanmak için spor programlarına yazınılmalı fitlik korunmalıdır.

 

Ameliyat ve İşlemden Sonra Ki İyileşme Süreci;

  • Dikkat edilmesi gereken en önemli husus tütün ve tütün ürünlerinin kullanımının olmamasıdır. Operasyondan önce ve sonrasında 2 haftalık süreçte buna oldukça dikkat edilmelidir Çünkü bu ürünler annelik esteteiği cerrahi işleminden sonra iyileşme zamanını oldukça olumsuz yönde etkiler. Bunu dikkate almak beklentileri karşılamakta oldukça önemlidir.
  • Cerrahi operasyondan sonra bu operasyonu geçiren kişilerin tamamen iyileşme süreci yaklaşık olarak 3 ayı bulmaktadır.
  • 4 ve 6 haftalık süreçte hastanın yük kaldırmaması ve fiziksel olarak kendini çok yormayacağı aktivitelerde bulunması gerekir.
  • Bu işlemden sonra özgüveniniz oldukça artacak ve genç bir imaja sahip olacaksınız.

 

Bwell TR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell tr olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.