WhatsApp

Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü

Estetik görüntüyü bozan problem hastanın ağızda tespit edilerek kişinin istek ve beklentileri göz önünde bulundurulup gülüş tasarlanır. Gülüş tasarımı, yapılmasının gerekli olduğu dişlerin tedavi ve tasarımı ile başlamakta ve gerek söz konusuysa diş etine de kişinin ihtiyacına yönelik tasarlanmış müdahaleler ile en ideal haliyle bütünsel bir estetik tedavi uygulanır. Çünkü güzel ve estetik bir gülüşün olmazsa olmazı diş, diş eti, dudakların yapısı ve yüz şeklinin birbiriyle uyumlu gözükmesi gerekir.

 

 Estetik gülüş için kaliteli ve estetik maddeler kullanılmalıdır. Bu sebeple doğal haline en yakın görünüme vaat eden ve ışığı iyi geçirebilen tam seramik kuronlar, zirkonyum veya yaprak diş adı da verilen lamina işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ek olarak gerekli görüldüğü takdirde implant ile tasarım desteklenerek en uygun gülüş yaratılmaya çalışılır.

  • İşlem yapılmadan önce tasarlanan gülüşü görebilirsiniz.
  • Dişlerin boyutu altın orana yakın şekilde simetrikleştirilir.
  • Diş eti seviyeleri düzeltilir, diş eti çekilmesi örtülür, renkleşmeler giderilir.
  • Gülüş genişliği ve dişlerin, diş etlerinin pozisyon durumlarına bakılarak 4-6 diş veya daha fazlasında işlem yapılır.
  • Gülme hattı, kesici dişlerin uçları hizalanır.
  • Diş rengi ve şeffaflığı doğala en yakın olacak şekilde güümsemeye sahip olunur.
  • Kişiden kişiye tedavi süresi değişir.

 

Bwell Tr Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell tr olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.