WhatsApp

Kedi Gözü Ameliyatı

Kedi Gözü Ameliyatı

Kedi Gözü Operasyonu Nedir ?

Bakışlarının daha çekici olmasını isteyen kadınların çok sık tercih ettiği estetik operasyonların başında kedi gözü estetiği gelir. Bu operasyonda gözlerin yukarıya ve yana doğru daha çekik bir görünüme kavuşmasını sağlamak hedeflenir. Bu sayede gözler daha çekik ve bakışlar daha etkileyici olmaktadır. Özellikle son zamanlarda çok popüler olan uygulamalardan biridir. Hastaların istekleri ve yüz ölçümleri göz önünde bulundurularak doktorla birlikte gözlerin ne kadar çekileceğinin oranı belirlenir. İşlem uzun süreli olarak kalıcı olmakla birlikte kişinin genetik etkenleri ve cildine iyi bakması bu sürenin maksimum zamanı kapsamasına yardımcı olur.

  • 18 yaş üstü olan her birey bu operasyonu olabilir.
  • Operasyon lokal anesteziyle gerçekleştirilir.
  • Saçlı deriden ufak bir kesi alınarak belirlenen orana göre gözlere ve kaşlara işlem uygulanır.
  • İşlem ortalama 45 dakika-1 saat sürer.
  • Hasta aynı gün içerisinde taburcu edilir.
  • İşlem sonrasında 4-5 gün ufak ödem ve kızarıklıklar olabilir. Saç diplerindeki dikişler en az 5 günün sonunda alınır ve 5 gün içinde iyileşme süreci tamamlanırken hasta günlük hayata rahatlıkla devam eder. Herhangi bir dikiş izi kalmaz.

 

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWellTR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.