WhatsApp

Bişektomi

Bişektomi

 

Bişektomi

 

   Bişektomi yüz hatlarının keskinleştirilmesi ve elmacık kemiklerinin daha göze çarpıcı olmasını sağlayan yanak inceltme işlemi olarak tanımlanabilir. Bişektomi için uygun olunup olunmadığı çeşitli testler ve doktor kontrolü sonucunda anlaşılır. Bu işlemde yanak içerisindeki yağlar alındığından hastalar şikayetçi oldukları yuvarlak görünümden kurtulup daha uzun ve ince görünümlü bir yüze sahip olurlar.

  • Bişektomi ameliyatı öncesi ağız içinin iyi temizlenmiş olması ameliyat sonrası enfeksiyon riski olmaması açısından önemlidir.
  • Lokal anestezi altında işlem gerçekleştirilir.
  • 35-40 dakika sürer.
  • Hasta aynı gün taburcu olur ve hastaya daha sıvı ve ılık beslenmesi önerilir.
  • Hasta işlem sonrası minimum 2 saat basınçlı bandajla kalır ve morarma önlenir. Yüz bölgesinde şişlik olması normaldir.
  • Ameliyat yanağın iç kısmındaki yağların alınarak yapıldığından herhangi bir iz olmaz.
  • Ameliyat sonrası ilk 3 gün 4 saate bir kere olacak şekilde 15 dakika süreyle yanaklara direkt olarak soğuk pres uygulaması yapılmalıdır.
  • Ameliyat ağız içinde yapıldığından 1 hafta boyunca günde 2 kere tuzlu su ile gargara yapılması önerilir.
  • Genellikle 14 gün sonrasında hastalarda iyileşme gözlenir. İyileşme sürecinin sekteye uğramaması için tütün ürünleri kullanılmamalıdır.
  • BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWell TR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.