WhatsApp

Yüz Gerdirme

Yüz Gerdirme

Yüz Gerdirme Nedir ? 

Yüz ve yüz hatları, yaşlanmanın gözle görülür derecede etkilerinin fark edildiği çok önemli bir bölgedir. Yaş ilerledikçe yüzde ve özellikle boyun bölgesinde sarkmalar meydana gelebilir. Facelift işlemi ise tam olarak bunun için vardır. Yüzündeki sarkmalardan rahatsız olan özellikle 50 yaş üstü kişiler daha genç ve gergin bir görünüm için bu işlemi yaptırabilir.

  • Facelift ameliyatı genellikle lokal anestezi altında gerçekleştirilir.
  • Ameliyat süresi 2-4 saat aralığında sürer.
  • Hastalar hastaneden aynı gün taburcu olabilme imkanına sahiptir.
  • Ameliyat sonrasında birkaç gün hafif düzeyde sızılar olabilir. 3 gün ile 1 hafta aralığında orta derecede şişme ve morarmalar görülebilir.
  • Drenler işlemden 1 gün sonra alınır ve 3.günden itibaren hastalar yıkanabilir. Kulakların önündeki suturlar 5.gün, kulakların arkasındaki suturlar 1 hafta sonra alınır. Saçlı deri üzerindeki metal suturlar ise 1 hafta sonra alınır. Suturların alınması ağrılı bir aşama değildir.
  • Facelift yaptırmış kişiler 1 hafta sonunda işe döner.
  • 2 haftanın sonunda hafif tempolu sporlar, 3 haftanın sonunda ise ağır tempoda spor yapılabilir. Yüz yüze, temas içeren sporların ise ilk 1 ay yapılmaması gerekir.
  • Birkaç haftanın sonunda yüzün son şekli büyük oranda belli olur.

 

 

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWellTR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.