WhatsApp

J plazma

J plazma

   Liposuction operasyonlarıyla birlikte veya tek olarak uygulanan güncel bir vücut şekillendirme tekniğidir. Fazlalık yağa sahip olmayan ama ciltte elastikiyet kaybı yaşanan ve gevşeme şikayeti olan hastalara uygulanması başarılı sonuçlar elde ettirir. Radyofrekans ile helyum gazının birleştirildiği bir teknolojide ortaya çıkmış plasma enerjisidir. Dokuların daha sıkı olmasına ve kolajenlerin büzüşüp kısalmasına etki ederek daha genç bir cilt dokusu oluşmasını sağlar. Deri yüzeyi ısıya maruz bırakılarak bu işlem gerçekleştirilir. Fakat çok konforlu bir işlemdir deri yüzeyinde hiçbir şekilde ısı hasarı oluşmaz.

 

J Plasma ile cilt ciddi oranda sıkılaşır ve toparlanır. Yüz, vücut ve boyun bölgelerine uygulanır. Uygulanan bölgede selülitleri yok eder. Güvenli bir uygulamadır. Uygulanan bölgeye kesi ve iz olmaz. Derinin çıkarılmadan gerilmesini sağlar. İyileşme süreci hızlı olmakla birlikte uzun ömürlü bir işlemdir.

 

  • Genel anestezi kullanılır.
  • Ameliyat süresi 1-2 saattir.
  • 2 gün boyunca hafif-orta ağrı olabilir.
  • Hastanede yatış süresi 1 gündür.
  • 3 gün boyunca ince bant kullanılır ve pansuman yapılır.
  • İyileşme süresi 5-7 gün arasıdır.
  • 4-6 hafta arası korse kullanılması önerilir.

 

Bwell Tr Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell tr olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.