WhatsApp

Kol Germe

Kol Germe

Kol Germe 

Yaş ilerledikçe, sıklıkla kilo alıp verilmesi durumunda, genetik faktörlerin de etkisiyle kol derisinde sarkmalar oluşabilir. Kol hareketleirni kısıtlayarak yaşam kalitesine olumsuz etki eden düzeyde sarkmalar mevcut ise kol germe yöntemine başvurulabilir. Böylelikle sarkık deri ameliyat ile çıkarılır. Liposuction gibi diğer uygulamalarla ameliyat desteklenebilir. Ameliyat sonucunda iz kalma ihtimali olduğundan bu konuda ciddi şikayeti olan hastalara önerilir.

 

 Kol Germe sayesinde kollarınız hareket özgürlüğü kazanır ve vücutla orantılı hale gelir. Fazla deri çıkarıldığından daha rahat spor yapabilirsiniz. Fazla deriden kaynaklanan koku ve ter problemi de ortadan kalkar.

 

  • Operasyondan birkaç gün önce tuz tüketiminin azaltılması önerilir.
  • Ameliyat genel anesteziyle yapıldığından 6 saatlik açlık ve susuzluk gerekir.
  • Operasyon 1-2 saat sürer.
  • 1 gece hastanede yatış süresi vardır.
  • 3 gün boyunca ağrılar olabilir.
  • 1 hafta sonrasında kontrol yapılır.
  • Günden sonra iyileşme görülür.
  • 4 hafta korse kullanılması önerilir.
  • Ameliyat sonrası izler zamanla kaybolur.

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWell TR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.