WhatsApp

Lazer Liposakşın

Lazer Liposakşın

Ultrasonik şekilde yağ alınması yöntemidir. Liposuction gibi vücutta yağların kaybedilmesi amaçlanır. Yağ alınması işlemi vaser liposuctionda ultrasonografik ses dalgaları aracılığıyla cilt altına iletilerek FDA onayı altında gerçekleştirilir. Direkt olarak yağ hücrelerini hedef almaktadır. Ses dalgaları yalnızca yağlara etki ettiğinden dokuya hiçbir zarar gelmez.

Vaser Liposuction operasyonunun artılarından biri yüksek frekans ses dalgaları ile alınan yağların hastanın vücudunda istediği başka bir bölgeye aktarılması işlemine de yardımcı olmaktadır. Örneğin hastanın bir bölgesinden alınan yağ aynı şekilde yüz dolguları, meme dolgusu ve kalça dolgusu için de kullanılabilmektedir.

 

 • Geniş bölgeler için genel anestezi daha küçük bölgeler için lokal anestezi uygulanır.
 • Operasyondan 1-3 hafta önce kan sulandırıcı ilaç kullanımı varsa bırakılmalıdır.
 • Ameliyattan en az 7-8 saat öncesinden katı veya sıvı herhangi bir şey tüketilmemelidir.
 • Sigara ve alkol kullanılmamalıdır.
 • Kanama, morarma ve cilt üzerinde dalgalanma sorunları yaşanmaz.
 • Operasyondan birkaç saat sonra taburcu olunabilir. İşlem geniş bölgede yapıldıysa 1 gece hastane yatışı gerçekleştirilebilir.
 • Ağrı yaşanmaz.
 • Operasyondan özel bir korse giydirilerek çıkarılan hastalar birkaç saat sonra yürüyüş yapmaya başlar.
 • 2-3 hafta boyunca medikal korseler önerilir.
 • Ameliyattan sonra 1-2 gün içerisinde yıkanabilirsiniz.
 • Korse banyo sırasında çıkarılıp sonrasında tekrar giyilebilir.
 • Ameliyatın 2. Ve 14. Günü erken kontrol; 3. ve 6. ayında ise geç kontoller yapılmaktadır.

 

 

BWell TR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell TR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.