WhatsApp

Meme Rekonstrüksiyonu

Meme Rekonstrüksiyonu

Meme dokusu kadın vücudunda önemli bir görüntüye sahip olduğu için  çeşitli nedenlerle meme dokusunu kaybetmiş olan her hastaya yeniden meme dokusunun oluşturulması için yapılan işleme meme onarımı denmektedir. Bu işlem için sırt karın uyluk bölgesinden fleb kullanılmaktadır.  Hangi yöntemin kullanılacağına hekim karar vermektedir.

  • Ameliyat genel anestezi altında yapılır.
  • Hastaya yapılan uygun çizimlerden sonra hangi bölgeden doku alınacaksa o bölgeden kas ve deri dokuları kaldırılır ve pediküllü ya da serbest olacak meme bölgesine alınarak burada yeniden şekillendirilir.
  • Bu operasyonlatrda mikrocerrahi uygulanır, kesinlikle tütün ve tütün ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir.
  • Uygulanan operasyona göre 3-4 haftalık bir pansuman uygulanır ve 10 günlük hastaqnede yatış gerekmektedir.
  • gün ise süturların alınımına geçilir
  • Meme rekonstrüksiyonu yapılan kişilere aynı süreçte diğer memeye de küçültme işlemi yapılarak simetrik bir görüntü elde edilir.

 hassasiyet ve gerginliğinin minimum seviyeye inmesi 1 haftayı bulur. 1 hafta sonra bu operasyonu geçiren kişi işlerinin büyük çoğunluğunu kendi yapabilir fakat, 4 ile 8  hafta arasında ağır yük kaldırma, zorlayıcı fiziksel egzersizler yapmak araba kullanmak gibi aktivitelerden uzak durulmalıdır.

Karın içi basıncı arttıran tüm olaylardan ve etkenlerden uzak durulmalıdır. Gün geçtikçe yaralar iyileşir izler kaybolur ve bir bütün halde kanser hastalığının dışına çıkmak kişilere mutluluk ve güven verir.

 

BWellTR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. BWellTR olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür