WhatsApp

Priapus Shot / Gençlik Aşısı

Priapus Shot / Gençlik Aşısı

Destekleyici ereksiyon tedavisidir. Sertlreşme yetisini tamamen kaybetmiş hastalarda kullanılmaktadır. Mutluluk ve cinsel güç arttırmaya yönelik aşı olarak bilinir. Erkek cinsel sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu sorun erkeklerde 35 yaş ve sonrasında genellikle çıkmaktadır. Ve erkeklerin cinsel hayatını büyük oranda etkilemektedir bunlar arasında özgüven eksikliği ilişki problemleri belirli travmalara yol açar.  P-Shot yani “Priapus Shot” kişiden alınan belirli bir miktarda kanın plazmalara (PRP) ayrılması sonucu sonrasında erkek cinsel organına enjekte edilmesidir.

30 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Kaç kür uygulanacağına karar verilir elde edilen trombositten yoğun plazma cinsel organın iki tarafına uygulanır. İşlem iğnesi  ince olduğundan dolayı  hastalar çok az bir acı hissederler bu sebeple  ağrı kesici uygulamaya genellikle gerek duyulmaz ya da işlemden 5-10 dakika önce enjeksiyon bölgesine analjezik kremler uygulanır. 

Bu yöntemin vakum ile birlikte uygulanması tedavinin başarı oranını oldukça arttırmaktadır.

Bu işlemi yaptıran erkekler günlük hayatına devam edebilmektedirler.

Bu işlem sadece ereksiyonunu kaybetmiş kişilere yapılmaz cinsel performansını güçlendirmek isteyen kişilere daha iyi performans isteyen kişilere ve cinsel organının şeklinden memnun olmayan kişilerede uygulanmaktadır.

Çünkü kişilerin cinsel organları sosyal yakın ilişkilerinde önemli rol oynar ve özgüvenini arttırır.

Bu tedaviden sonra hastalar yararını 45 ile 60 gün arasında görmektedir.

Hastane yatışı gerektirmez.

Cinsel perhiz gerektirmez.

 

               İşlemin Olumlu Etkileri Nelerdir?

  • Cinsel ilişkiden alınan zevkin artması
  • Yorgun olan hücrelerin yerini yeni sağlıklı ve daha canlı hücrelere bırakması sayesinde kişinin hayatını olumlu yönden etkiler.
  • Kan akışı ve dolaşımını artması sebebiyle kişinin daha güçlü ereksiyon yaşaması
  • Cinsel performans artışının kişinin kendine olan güvenini arttırması.

 

Bwell TR Beauty olarak medikal turizmde size en konforlu hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında Türkiyede tedavisini olmayı arzuladığınız hastalık veya medikal işlemlerle ilgili sizlere en kaliteli şekilde sağlık danışmanlığı yapıyoruz. Yaptırmayı istediğiniz işlemlerle ilgili doktorlarımız tarafından aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgiler tarafınıza sağlanır. Sizleri vip araçlar ile havaalanından alarak konaklama yapacağınız otelinize transferinizi yapıyoruz. Geçireceğiniz operasyondan önce doktorunuz ile ön muayene görüşmesi ayarlanır ve size en uygun tedavi süreci ve operasyon işlemi planlanır. Operasyon beraberindeki hastane sürecinizde sizlere kendinizi yalnız hissetmemeyeceğiniz konforlu ve rahat bir tecrübe sağlanması için tercümanınız her daim yanınızda oluyor. Operasyon sonrasında hastane çıkışından itibaren vip transfer aracınız sizleri tekrardan konaklayacağınız otele bırakmaktadır. Tüm bunların yanında transfer, konaklama ve tedavi sürecinizin yanı sıra ek olarak dünyanın en güzel turistik şehirlerinden biri olan İstanbul turu sizleri beklemekte…Dilediğiniz taktirde bu eşsiz şehri kültürel gezi turları ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayarak eğlenebilirsiniz. Böylelikle yalnızca operasyon yaptırmak için değil aynı zamanda kendinizi en konforlu şekilde tatil yapmış gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin ardından dilediğiniz estetik görünümlere sahip olup kaliteli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bwell tr olarak sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz bizim için en önemli önceliğimizdir. Kendinizi tüm bu alanlarda en iyi hissedebileceğiniz sağladığımız bütün hizmetler bizimle fazlasıyla mümkündür.